Jdi na obsah Jdi na menu
 


O čem hovoří NUMEROLOGIE?

Numerologii můžeme chápat jako sebepoznání, prostřednictvím číselného kódu, který jsme získali svým narozením, totiž poznáme jaké máme vlohy a k čemu, jak se bude odvíjet náš život, co nám předali předkové, odkud jsme vlastně přišli, kam směřujeme a co nám říká naše duše...

Objevíme karmickou zátěž, zdravotní dispozice,míru naší citovosti a emotivnosti, objevíme v sobě,  či u jiných, skryté talenty.

Objasní se nám třeba i náš partnerský život, porozumíme lépe svému okolí, rodině, ale i přátelům, či kolegům, v práci.

Uvědomíme si, proč procházíme právě těmito a ne jinými osudovými zkouškami, a co nám osud tím chce sdělit?

Proč se setkáváme právě s tímto typem lidí?

Dozvíme se naše životní úkoly, naše poslání...

Numerologie je velice zajímavá, sdělná a poučná, snad pro každého, kdo chce duchovně růst, kdo se chce posunout zase o kousek dopředu, ke svému sebezdokonalování,ke své duši a porozumět svému životu.

Hodně lidí zastává názor, bohužel je jich hodně,že si stačí spočítat všechna čísla ve svém datu narození, a koupit si nějakou knihu, která jim to objasní či si počíst někde na internetu něco k tomu...hmm, mě to nikdy nestačilo.

A věřím, že ani vám ne...

Za deset let, co se tímto zabývám, se stále učím, a dozvídám spoustu informací, se kterými pak pracuji, pomáhají mi hlavně sami klienti, protože jejich příběhy jsou pro mne zase a jen další učební látkou.

Každý člověk je jiný, za každým je jiný příběh...

A kdyby stačilo si jen spočítat všechna čísla v datu narození, a věděli bychom o sobě všechno, pak si myslím, že by to asi nebylo zajímavé nebo ne na dlouho.

Napadlo vás třeba, že někdo má stejné životní číslo jako vy, a přece jde jinou životní cestou, s jinými úkoly než vy?

Že například životní číslo 1 narozené ve Vodnáři se projevuje v životě jinak než životní číslo 1 narozené ve znamení Raka či Panny?

V prvním případě, zcela obecně vzato, bez dalšího zpracovávání energií čísel tohoto jedince,lze říct, že bude volnomyšlenkářský, nezávislý, hodně otevřený a přímý, a půjde raději sám do podnikání, než by s někým spolupracoval. Vždy si bude vyšlapávat svou cestičku...vždy bude chtít být originál.

Zatímco jedinec s životním číslem stejným, tedy s 1, ale narozený ve znamení Raka,bude chtít do podnikání minimálně někoho z rodiny, nebude nikdy workoholik, jako v předchozím případě, a vždy bude mít na mysli blaho své rodiny, víc bude chtít trávit s rodinou, než v práci.

Anebo Panna, se životní 1, ta v podnikání bude nejspíš šéfem sama sobě, ale  i jiným, bude pěkný puntičkář, neboť její touha po dokonalosti ji k tomu donutí, abych po všech chtěla výkon a hodně práce.Ale i ona bude umět přispět, něboť ráda pomáhá a slouží...

A protože je Panna materiálně založená, budou ji nejvíce zajímat výsledky její práce a odměny, než život doma a její rodiny.Doma může být i víc uzavřená do sebe...atd.

A to jsou jen namátkové případy, které mě teď napadly, život nese daleko více zajímavostí a zapeklitostí, každý člověk je úžasně nastavená osobnost.

A to jsem se zatím zabývala jen datem narození,tedy jen naprostým začátkem.

Numerologie je složitější zkoumání...

Pokud rozebíráme dál, své datum narození, objevuje se postupně před námi naprosto dokonalá mapa našeho života,ať už v podobě devítiletých, ale i sedmiletých cyklů, o kterých se opravdu velice málo mluví.

Naše jméno...i tady je vepsáno kus z našeho života, jmenná karma, prostřednictvím Kříže osudu, odkrývá tolik tajemství, tolik skutků naší duše a také nás varuje.

Existují totiž čísla, která jsou kritická, a když se objeví v našem jméně můžeme onemocnět, strádat finančně,nebude se nám v ničem dařit, a pak je nutné se podívat do naší mapy života, jak nám ostatní čísla v datu narození pomohou anebo ne.

Už z vašich iniciál se dá vyčíst osobnost.

Ale to ještě není všechno...

Někde bydlíme a i tato skutečnost sebou nese nějaké další kódy, a další prožitky, zkušenosti, proto se dívám i na váš domov, v jakém čísle bydlíte, a co to sebou nese za energie, třeba se dozvíte,proč se vám tolik daří, anebo proč od vás odchází životní partneři, proč se tolik stěhujete,  proč se ve svém, skvěle zařízeném, bytě vlastně necítíte doma?

Zajímavostí se dá najít spousta, každé datum narození je specifické a specifické jsou i mé numerologické rozbory pro vás...

Numerologii jsem si už dávno zamilovala, ale teprve až nyní, po těch deseti letech,mám pocit, že jsem se kdysi správně rozhodla, a že má práce pro vás, moje klienty, je krásná a pro vás hlavně užitečná.

 

Pokud vás zajímá víc, kontaktujte nne na mém emailu